Odkrijte NIVEA svet

Iščem informacije ali izdelke za

nagradna igra NIVEA Sun

Nagrajenci NIVEA Sun nagradne igre

Izžrebali smo 150 nagrajencev, ki bodo prejeli unikatne NIVEA SUN majice in NIVEA SUN losjone za zaščito pred soncem. Nagrajencem iskreno čestitamo, prav vsem pa se zahvaljujemo za sodelovanje in želimo dolgo ter vroče poletje.

Seznam nagrajencev

Preverite, ali boste to poletje blesteli v prav posebnih majicah! Nagrado bodo nagrajenci prejeli po pošti, na naslov, ki so ga navedli v obrazcu za sodelovanje.

Teja Adamič, Ortnek

Roza Baklan, Pragersko

Larisa Bartolj Matoh, Trebnje

Pia Bavdaž Berdon, Kanal

Marina Beber, Ruše

Mirzeta Becic, Crna na Koroškem

Lucija Bidar, Zalec

Polona Bombek, Miklavž pri Ormožu

Sanela Botonjic, Lesce

Doris Brdnik, Spodnji Duplek

Duška Brnčić, Metlika

Marjana Brne, Materija

Marko Ciperle, Vodice

Nanika Cvikl, Polzela

Patricija Čepon, Horjul

Nevenka Črnič, Col

Moni Dacinger, Makole

Ksenija David, Ravne na Koroškem

Maša Denša, Dravograd

Mirjana  Dolić, Komenda

Kristina Drstvenšek, Hrastnik

Sonja Erlač, Markovci

David Esih, Slov.Konjice

Dolores Farazin, Starše

Melisa Fazlić, Ljubljana Črnuče

Olga Ferčič, Ptuj

Maja Funkel, Laško

Darja Furh, ZG. Polskava

Darja Garantini, Dragatuš

Donna Glač, Krka

Gabrijela Gluhak, Rogatec

Nika Gnezda, Rakek

Sergeja Gorenjec, Sentjanz

Neža Gračner, Mozirje

Mija Gregorič, Volčja Draga

Marina Gruden, Stahovica

Sarah Gumilar, Škofja vas

Marko Hanc, Črenšovci

Sabrina Hauptman, Dol pri Hrastniku

Anita Hladin, Jurkloster

Eldina Husanovic, Sostanj

Marija Ivanova, Prvačina

Klavdija Jambik, Šent Rupert

Saša Jambrovič, Rakek

Klavdija Jan Venosi, Blejska Dobrava

Žaneta  Jerkič,Tržič

Sabina Jolić, litija

Milena Kemenović, Ruše

Marta Klopčič, Trojane

Nuša Knez, Dobovec

Olena Kociper, Odranci

Natalija Kocjan, Središče ob Dravi

Sasa Kojic, Koper

Nadja Kolmanič, Stara Cerkev

Neja Kosir, Zabnica

Milena Košec, Dramlje

Marjanca Kovač, Škocjan

Zdenka Kralj, Raka

Pika Bindi Kranjec, Limbus

Doris Kravos, črniče

Natalija Kuhar Tanacek, Grad

Davorka Lamut, Škofja vas

klavdija levac, kopet

Erika Logar, Cerknica

Anja Lovše, Moravče

Robert  Marič, Puconci

Petra Marn, Sodražica

Manca  Mazovec, Straža

Klara Mihelič, Dolenja vas

Nastja Mlakar, Rače - Fram

Monja Patricija More, Begunje na Gorenjskem

Rado Mrdjenovič, Ljubljana Črnuče

Nena Nared, Begunje pri Cerknici

Tatjana Lihteneker, Topolsica

Maša Ofič, Kamnica

 

Marinka Pertovt, Kal nad Kanalom

Dušica Peruš, Dravograd

Daliborka Petrovič, Ravne na koroškem

Ivan Piko, Mežica

Samanta Pintarič, Jursinci

Lara Pirš, Koper Capodistria

Sergeja Podkrajsek, Frankolovo

Branka  Pogačnik, Zg. Besnica

Aneja prando, grgar

Neli puš, dobrova

Nives Rauh, Stari trg ob Kolpi

Sonka Reš, Jarenina

Marjeta Rojc, Trebnje

Meta Rojšek Breznik,  Rečica

Nuša Satler Tominšek,  Šempeter

Sanja Sečko Raduha, Radenci

Draga serko, lukovica

Evelina Slavin, Lendava

Erik Smej, Odranci

Minka Sorec, Dobje pri Planini

Laura Stauber, Bistrica ob Dravi

Rosanda Stergar, Pragersko

Danica  Stražišar, Apače

Metka Sumej, Šmartno v Rožni dolini

Majda Svensek, Polhov gradec

Doroteja Šalamun, Notranje Gorice

Zdravko Šargač, Hrastnik

Radojka Ščuka, Branik

Magda  Šebenik, Stari trg priLožu

Metka šeligo, podčetrtek

Monika Šeruga, Hodoš

LJudmila Škalić, Prosenjakovci

Saša Škrjanc, Šmarje - Sap

Breda Špeglič, Selnica ob Dravi

Darja Špes, Vuzenica

Renata Štefanič,  Boštanj

Damjana Štorman,  Ruše

Davorina Šuligoj, Nova Goricad

Natalija Šumak, Šmartno ob Paki

Slavica Tratnjek, Puconci

Mirijam Udovč, Škofja Loka

Darinka Urbančič, Pohorje

Marijana Vajngerl, Bovec

Dragana Vasic, Solkan

Mira Vaupot, Trzin

Sandra  Vendramin, Primskovo na dolenjskem

Senka verbič, šmarje

Smilja Verbovšek, Žalec

Monja Verlič, Marjeta na Dravskem polju

Silvija Vesenjak, Zgornja Polskava

Katja Vilar, Logatec

Simona Visenjak, Piran

Matejka Vrhovnik, Kozje

Lidija Vrščaj, Leskovec pri Krškem

Tatjana Vršič, Vitomarci

Andreja Vuk, Bistrica ob Sotli

Romana Vusic, SP.Duplek

Mihaela weingerl, zgornja korena

Loti Windschnurer, Kamnik

Slavica  Zbičajnik, Slovenj Gradec

Danijela Zdravković, Senovo

Melita   Zoran,  Zagradec

ksenja  zorko, loče

Dragi Zun, Zg.besnica

Nada Zupan, Žirovnica

Tanja Zupančič, Boh.Bela

Mateja Zveršen,  Šenčur

Maruša Žagar, Trbovlje

Cveta Žerovnik,  Kranj

Mateja Žibert Kos, Bučka

Dragica Žitnik Smole, Mirna

Tadej Žlak, Maribor

Rezi Žlender, Senovo

Mojca Žveglič, Celje

Brigita Žvikart, Ljubljana