1/8
Naravne sestavine
Biorazgradljiva formula
Recikliran materijal
(10)

Micelarni robčki za vse tipe kože

25 st

KRATEK OPIS

Micelarni čistilni robčki odstranijo nečistoče in ličila z obraza. Formula z vitaminom E odstrani tudi vodoodporna ličila ter varuje trepalnice.

Prednosti

Čistilen

Naravne sestavine

Biorazgradljiva formula

Recikliran materijal

Negovalen

Vitamin E

Vitamin E

Vsi tipi kože

Prednosti

  • Odstranijo tudi vodoodporna ličila ter so nežni do trepalnic.
  • Kožo nežno navlažijo in jo naredijo svežo in gladko.
  • Narejeni iz vlaken 100 % rastlinskega izvora.
  • Ne vsebujejo mikroplastike in so biorazgradljivi.
  • Sestavine so 95 % naravnega izvora.

Odkrijte več o tem izdelku

Micelarni robčki NIVEA za vse tipe kože so prepojeni z NIVEA negovalno micelarno vodo ter obogateni z značilno in prepoznavno dišavo NIVEA. Izredno učinkovito očistijo kožo, tako da ujamejo celo najmanjše delce umazanije in ličil ter jih nežno odstranijo s kože. Čistilni robčki za obraz se pogosto uporabljajo kot pripomoček za čiščenje obraza v dneh, ko ni veliko časa, saj omogočajo odstranitev nečistoč in ličil z eno samo potezo. So zelo nežni, zato vam kože ni treba drgniti in dodatno obremenjevati. Formula z vitaminom E odstrani tudi vodoodporna ličila ter varuje trepalnice. Dermatološko je dokazano, da koža izdelek dobro prenaša.

Opozorilo:

Pred uporabo izdelka preberite opozorila in navodila na embalaži.

Številka izdelka: 89252 (89252-09690-74)

Ocene izdelka

5,0
zelo dobro (10 Ocene)
(10)
(0)
(0)
(0)
(0)
Razvrsti
Mirjana
7. 06. 2022
NIVEA ambasador(-ka)
Učinkoviti in nežni
Odlični robčki za obraz! Lepo dišijo, so nežni in lepo odstranijo vsa ličila z obraza.
Prijava

Prijavite sporno vsebino

Želite prijaviti sporno vsebino?
Jasmina
6. 06. 2022
Odlični robčki!!!
Učinkovito očistijo makeup in nečistoče in hkrati ne izsušijo kože
Prijava

Prijavite sporno vsebino

Želite prijaviti sporno vsebino?
Tina
27. 01. 2020
Nepogrešljivi na potovanju ali za vsakdanjo nego
Preizkusila sem jih na daljšem potovanju in lahko povem, da so moji koži zelo ustrezali (pa je še kar občutljiva), vonj mi je super, predvsem pa ne zavzamejo veliko prostora v prtljagi. Zmagovalna kombinacija! :)
Prijava

Prijavite sporno vsebino

Želite prijaviti sporno vsebino?

Uporaba

1 ODSTRANITE LIČILA

Z robčkom nežno, brez drgnjenja odstranite ličila z vek in trepalnic.

2 ROBČEK ODVRZITE

Robček po uporabi odvrzite v smeti in vselej izberite svežega.

Posebne sestavine

Vitamin E

Vitamin E

Seznam sestavin

Opomba
Navedene sestavine odgovarjajo trenutnemu stanju v proizvodnji. Ker naše formule redno prilagajamo novim znanstvenim odkritjem vas prosimo, da upoštevate sestavine, navedene na posamezni embalaži.

Ne vsebuje: Mikroplastike

Vsebuje: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sorbitol, Panthenol, Poloxamer 124, Decyl Glucoside, Glyceryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, BHT, Parfum